Yaşam

Dizi ne zaman başlayacak? 2023 yaz tatilinde diziler ve yarışmalar ne zaman başlayacak? TRT 1, Kanal D, ATV…

Dizi ne zaman başlayacak? Sorusu, özellikle yaz ayları yaklaşırken araştırılan konuların tam ortasında. Farklı kanallarda farklı konularda yayınlanan diziler zaman zaman yoğun ilgi görmektedir. Peki Seri ne zaman başlayacak? 2023 yaz tatilinde diziler ve yarışlar ne zaman başlıyor?

DİZİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizinin yeni dönemi ve yeni bölümleri her yıl ağırlıklı olarak Eylül-Ekim aylarında izleyici ile buluşuyor. 2023 – 2024 döneminde yayınlanacak olan dizide birçok dizinin Eylül-Ekim aylarında başlaması bekleniyor. Aşağıdaki bölümden hangi dizinin ne zaman başladığını öğrenebilirsiniz. Dizinin yeni dönem tarihinin açıklanması ile haberimize eklenecektir.

HANGİ DİZİ, NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ekranların sevilen dizilerinden olan Kıyamet dizisinin yeni bölümleri ve yeni dönemi 18 Eylül Pazar günü izleyici ile buluşacak.

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman izleyici ile buluşacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle diğer diziler gibi Eylül-Ekim aylarında başlamak mümkün.

Öte yandan izleyicilerin beğenisini toplamayı başaran “Uygunluk” dizisi yeni dönemi ve yeni bölümleriyle 26 Ağustos’ta seyircisiyle buluşacak.

Kuruluş Osman dizisi için henüz net bir bilgi paylaşılmadı ancak yaklaşık olarak ekim ayının ikinci haftasında yeni dönemin izleyicisiyle buluşması bekleniyor. Çoğunlukla birçok dizi Eylül-Ekim aylarında yeni sezonuyla ekranlara dönüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu