Yaşam

Gilad Atzmon Quintet, Garanti BBVA’nın ana sponsorluğunda Dünya Caz Günü’nde Zorlu PSM’de!

Sakin tonlarını Akdeniz’in sıcak ritimleriyle harmanlayan besteci ve caz sanatçısı Gilad Atzmon, Garanti BBVA Dünya Caz Günü Konserleri kapsamında 30 Nisan akşamı Strong PSM touché’de Gilad Atzmon Quintet ile unutulmaz bir konsere hazırlanıyor. “Finding Your Feet” 2017 yapımı “Where Do You Go To My Love” müziğiyle de dikkat çeken Gilad Atzmon’un büyüleyici melodiler eşliğinde gerçekleşecek konserini kaçırmayın.

Bop ve hard bop tonlarını etnik renklerle ve özellikle Akdeniz müziğiyle birleştirmesiyle tanınan uluslararası caz sanatçısı ve besteci Gilad Atzmon, 30 Nisan akşamı ana başlığı altında Güçlü PSM, touché’de dinleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Gilad Atzmon Quintet ve Garanti BBVA sponsorluğu. 2000 yılından bu yana Orient House Ensemble’ı yöneten, dünyayı dolaşan ve bugüne kadar 19 solo albüm kaydeden Gilad Atzmon, Pink Floyd, Paul McCartney, Water Boys ve Robert Wyatt gibi dünya müziğinin en büyük isimleriyle kayıt ve performans sergiledi.

2017 yapımı “Finding Your Feet” filmindeki “Where Do You Go To My Love” adlı müziğiyle dikkat çeken ve Spiel Acid Jazz Band’in de lideri olan İngiliz caz saksafoncu Gilad Atzmon, Ercüment Orkut (piyano), Sarp Maden (gitar) Alper Yılmaz (bas gitar) ve Volkan Öktem’den (davul) oluşan Gilad Atzmon Quintet’in Garanti BBVA ana sponsorluğunda 30 Nisan Pazar günü saat 21.00’de Strong PSM touché’deki konserini kaçırmayın Uluslararası Caz Günü kapsamında.

Gilad Atzmon Beşlisi 30 Nisanbiletler passo.com.tr’de satışta!

Kapı Açma:19.30  

Gilad Atzmon Beşlisi:21.00

Bilet fiyatları:

Genel Satış: ₺275,00

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu