Haber

Şahinbey Ampute takımı gruptan lider olarak çıktı 3-0

Şahinbey Ampute Futbol Kadrosu Van’da yapılan Türkiye Kupası karşılaşmalarının ikinci maçında Alves Kablo Ampute Spor Kulübünü 3-0 mağlup ederek gruptan lider çıkmayı başardı.

Van’da 13 Kasım tarihinde oynanmaya başlanan Türkiye Kupası karşılaşmalarında Şahinbey Ampute Futbol Kadrosu, Alves Kablo Ampute Spor Kulübü Futbol Ekibini 3-0 mağlup ederek ikinci maçından da galibiyetle ayrıldı. Şahinbey Ampute Futbol kadrosunun gollerini 1. ve 16. dakikalarda Kemal Güleç, 26 dakikada ise Mohammed Mubarık, kaydetti.

“Takımımı kutluyorum”

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Grubu Kulüp Lideri Cuma Hoş, ekip kümeden başkan olarak çıkmasından ötürü mutlu olduğunu belirterek, “Türkiye Kupası maçlarına Şahinbey Ampute Futbol Takımı olarak çok iyi bir başlangıç yaptık. İkinci maçımızda da Alves Kablo Ampute Spor Kulübünü 3-0 mağlup ederek gruptan lider çıktık. Yarın ise İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile karşılaşacağız. İzmir karşısında da galibiyet almak istiyoruz. Alınan galibiyetten dolayı teknik ekibimizi ve futbolcularımı kutluyorum” diye konuştu. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu